سلام:
اين هفته ۱ امتحان دارم و امتحانام تموم می شه تا پايان ترم هام که در واقع بايد شروع کنم واسشون خوندن از همين الان! جداً زندگی من فقط شده درس٬ درس٬ و درس!!!‌ يه جورايی خيلی حوصله سر بره:(!
ولی خوب ترم ديگه می خوام يه کلاس بر دارم که در مورد وضعيت فضانوردها توی فضا از نظر روانشناسی و فيزيولوژی هستش! خوب خيلی دلم می خواد ببينم جريان چيه! تازه توی کلاسش نوشته که با فضانوردهای ناسا هم آشنا می شيم! قشنگ هيجان انگيز کلاسش برام! می خوام خط ميخی و زبان پهلوی هم بر دارم ولی فکر نکنم وقت شه:(!
۳ روز پيش رفتم بعد از ۳ ماه پيانو زدم و چه قدر نا اميد کننده بود! يعنی اينکه بالاخره بعد از ۳ ماه طلسم شکسته شد و من رفتم جايی که پيانو داشت رو پيدا کردم و زدم ولی خيلی خيلی بد زدم!!! اصلاً دستمام همه کج می شدن:((!!
بعد....هنوز نتونستم اون فکری که اين همه اذيتم می کنه رو کنار بگذارم! يعنی خيلی بهتر شدم...خيلی تونستم باهاش مقابله کنم و جلوش رو بگيرم ولي....هنوز بعضی موقع ها می آد سراغم....وقتی که تنها می شم ولی خيلی بهتر شدم!
هفتهء پيش يکی از آدمهای خوب روزگار می گفت که سر از چيزهايی که من می نويسم اينجا در نمی آره....ولی اگه قرار بود واضح باشند که اون وقت نوسنده ش من نمی تونستم باشم! باور کنيد خودم هم دوست داشتم مغزم يه خورده راحت تر و ساده تر همه چيز رو بررسی می کرد و اصلاً‌ انگار نمی شه! دلم می خواست حداقل يکی می فهميد من چی می گم...!!
حال يه نفر نزديک هم يه کلی بده...منظورم روحی روانيه! و هر چی ازش می پرسم می گه بعداً!!‌ چرا مردم فکر می کنن که من خوام ازشون يه چيزی بگيرم؟؟ شايد اين خصوصيتم بده که می خوام کمک کنم! شايد هميشه بايد صبر کنم تا ازم کمک خواسته بشه...ولی مگه نه اينکه بايد گشت؟؟؟
نمی دونم...من خيلی درس دارم...بايد برم يه کلی درس بخونم!
آهان امروز با يک دوست خيلی خيلی خوب حرف زدم...خيلی خوب بود....دلم می خواست اونم با من بود و همهء چيزهارو با من تجربه می کرد با اينکه هيچ کدوم لزوماً‌ خوب نيستند!

/ 2 نظر / 6 بازدید
سيب

من چه هستم بدون عشق تو؟ تو چه هستی بدون من؟ ما چه هستيم در دشت روزگار؟؟ گل های کوچک انتظار!!!

Amour

aknoun manam dar entezare to har roozo shab har shabo rooz mifesharam rooye har khatere soorate khasteham ra hanooz!!!!:D