سلام:
همم دقيقاً‌ يک هفتهء ديگه و بعدش يا خدا....چه خواهد گذشت!! اصولاً‌ شرايط حتی بد تر از اون موقعی شده که اولين بار می خواستم برم! فقط اميدوارم دعاهای من مستجاب بشه و ...حداقل يک خورده از سنگينی لحظات کم کنه!‌ به قول يه دوست خوب...چگالی ش حتی از فولاد هم بيشتره! نمی دونم...از يک طرف هم فکر می کنم  خوب آدم اگه سختی نکشه که به جايی نمی رسه! و بستگی داره به کجاها..مگه نه اينکه مشکلات بزرگ برای آدمهای بزرگند! نمی دونم روزی هزار بار اينها رو برای خودم تکرار می کنم ولی انگار که نه انگار!‌ آخه مشکل سر اينه که اين بار از ريشه جريان خرابه و تا ريشه گندزدايی نشه هيچ چيز درست بشو نيست که نيست!‌ دلم می خواست مثل سهراب به خودم می گفتم به درک راه نبرديم به اکسيژن آب...ولی يه جورايی نميشه!!  دلم بيشتر می خواست که اين همه چيز رو تقصير يکی می نداختم ولی خوب می دونم که از ماست که بر ماست! می بينی تمام درها بسته شده...تنها راه اين مونده که بهش فقط نگاه کنم و با خودم بگم اين نيز بگذرد...سعی کنم نسبت بهشون واکنش نشون ندم...اينها رو می گم ولی پريشت چنان در من غوغايی بود که مرغان آسمان به حال من می گريستند!
ديگه غير از اين.....سخنی نيست که توان گفتنش باشد!
شاد باشيد!

/ 9 نظر / 11 بازدید
آواز بارون

من که از چيزی سر در نياوردم با اينحال از آشنايی با شما خوشحالم .

azal

balam jan, chera hamash migi az mast ke bar mast! chera hamishe fek mikoni hamishe hamechi taghsire toe??????? man ino nemifahmam

Hosein

سلام .... بعد از مدتها اومدم پستاتو خوندم ... هنوزم که از همه گله داری :( بابا تو اين دنيا هيچ چيزی ارزش غصه خوردن نداره ...... هنوز تهرانی يا رفتی ؟ راستی داشت يادم می رفت بابا آدم بزرگ D:

rima

zootar posho beyaaa! en-ghadar fekero kheyaal nakoon!!! -rima

A R @ S H

سلام .. خيلی دلم برای اينجا تنگ شده بود .. منم بلاخره به روز شدم .. اون ورا بيای خوشحال ميشم .. موفق باشی

V

خوب می نويسی...به من هم سر بزن

siamak

من يه مدت ترکيده بودم.چرا بهم سر نزدی؟وقت کردی بيا پيشم.

rira

ري را جان خسته ام خسته می آيی همسفرم شوی؟؟؟ چنان خسته ام که سراغ خودم هم نمی گيرم!!

سيب

به سيامک: من هر چی ميرم توی بلاگت بهم خطا می ده!