سلام:
امروز تولد يکی از دوستام که از موقعی که پامو گذاشتم توی اين دنيا می شناسمش ....هر لحظه م رو باهاش گذروندم....گاهی اوقات خيلی اذيتم کرده ....و نبايد از حق بگذريم گاهی اوقاتم خيلی بهم حال داده! ولی توی اين همه سال من هنوز نفهميدم که بالاخره چی از جون من و دنيا و بقيه می خواد! اصولاً آدم يه خورده عجبيه! می دونم که يه عالمه دوستايی داره که به جز من خيلی خيلی به فکرشن! می دونم که يه خانواده داره که هر چی که دارند وقف اونه....ولی نمی دونم چشه که هنوز دنبال يه چيزی می گرده که پيداش نمی کنه! نمی دونم چرا بايد هر موقع روز تولدشه غم بگيرتش! فقط می دونم که يه خوردش به خاطر اينکه داره ....داره می گذره و اون ناراحت که چرا اون نهايت استفاده رو نکرده و يا چرا هيچ استفاده ای نکرده!
دوباره امروز تولدش شدش و اون يه چيزی توی خودش گم کردش! دوباره دلش ريخت پايين که نکنه پاشو جايی که گذاشته اشتباه ست! با من خيلی حرف می زنه....امروزم صبح که از خواب پا شدش گفتش که احساس  می کنه دنيا يه جور ديگه شده....احساس می کنه داره نزديک می شه ولی نمی دونه به چی....! نه می دونه که خوبه نه می دونه که بده ....بهم گفتش که دلش می خواست بفهمه اين چه احساسيه که اين روز به خصوص بهش دست می ده!

و آخر اينکه منم حالا می گم تولدت مبارک03.gif! ازم خواسته بودی يه تشکر گنده از همهء کسايی که می شناسيشون و آشنا ت هستن و می آن اينجارو می خونند بکنم به خاطر اينکه هميشه هستند !! بهشون بگم که چه قدر خوشحالی که اونارو داری!

خوب اينم از مأموريت من!

آهان راستی يه خواهش ديگه م کرده بودی!‌ اين عکس رو يکی که خيلی کارش درسته....يه دوست هميشه خوب واست فرستاده !! قراره ايم بگذارم اينجا! خوش به حالت که اونجا برف دارين......منم می خوام15.gif!‌

snowpic.jpg

درختای همه لباس عروسی پوشيده اند!
خيابان ها همه پر از نقل و پولکی!
آسمان کل می کشد و آواز شادمانی می خواند
و روزگار خطبه عقد را برايش خواند!‌
بار اول....دلش نبود ....رفته بود سراغ آشنايان مهر!
بار ديگر....چشمانش خيره به شمعدانی ....اما او جای دگر بود!
سومين بار روزگار فريادی سر داد ...."آهای فلانی با شما هستم وکيلم؟؟؟ "
انگار فرياد روزگار وزنه سنگين زندگی را به روی سينه هايش انداخت
دريغا او بار ديگر گفت " آری" !!!
از آن روز تنها به روز طاقچهء دل او عکسی از کوچهء دوست مانده!
عکسی سپيد که پر از نقل و پولکی آشنا !

/ 6 نظر / 10 بازدید
آرزو

عکست درست upload نشده.... ولی تولدت مبارک!!!!!!

نيما (آذرخش سرخ)

سلام. جدی؟ تولدته؟ به به مبارک باشه. انشالله ۱۲۰ سال عمر کنی. حتما خبر بهت رسيده الان تهران چقدر اين چند روز برف اومده. آره؟ همين الانم که دارم برات اينو می نويسم هم داره برف مياد.

kiya

سلام.......خوبی از قول من بهش بگو ناشکری نکنه.......و فقط شکرانه بجا بياره .......و از قول من تولدش و تبريک بگوووووووووووو(چشمک)

samira

سلام٬ نه راستش من زياد با برف حال نمی کنم...چون حتی يه دوستم ندارم که باهاش برم برف بازی:((

حسین

سلام .. از طرف من به رفيقت تولدشو تبريک بگو ....................... آپديت کردم منتظر نظرتم ..

مبینا

واقعا با احساس بود پيروز باشی و شاد